Очільники Закарпаття та Київщини зіграли у футбол з учасниками «Карпатської зміни» в Хусті
Ранок понеділка для учасників проєкту «Карпатська зміна» в Хусті розпочався з активного тренування та футбольного матчу.
До гри з дітьми, які прибули на двотижневий відпочинок з Київщини, долучилися голови обласних військових адміністрацій – Мирослав Білецький та Микола Калашник.
Захід пройшов під керівництвом досвідчених тренерів Української асоціації футболу. Завдяки чітким інструкціям фахівців та регулярним тренуванням діти продемонстрували високий рівень підготовки, злагоджену командну роботу та відмінні результати на полі.
Очільник Закарпаття Мирослав Білецький підкреслив важливість спортивного складника у процесі оздоровлення дітей та висловив вдячність усій команді, яка забезпечує роботу табору.
«”Карпатська зміна” – унікальний проєкт ментального і фізичного відновлення для дітей із прифронтових територій, ініційований Президентом України. Вдячні команді Глави держави, Уряду, народним депутатам, партнерам, меценатам, педагогам і всім причетним за організацію незабутнього відпочинку. Дякую кожному і кожній, хто сьогодні був на полі», – зазначив Мирослав Білецький.





