Колочавська громада підписала меморандум про співпрацю з двома громадами Полтавщини
Колочавська територіальна громада уклала меморандум про співпрацю з двома громадами Полтавської області: Мачухівською та Щербанівською. Ця подія знаменує новий етап взаємодії між громадами з різних регіонів України, що спрямована на обмін досвідом і розвиток спільних ініціатив.
Сільський голова Щербанівської територіальної громади Ігор Процик та сільський голова Мачухівської територіальної громади Валерій Білоконь та ще 40 голів громад Полтавської області відвідали Колочавську громаду у середу, 23 жовтня. Під час візиту учасники мали можливість ознайомитися з успішними практиками Колочавської громади, зокрема, у сфері розвитку туризму, залучення донорських коштів, а також реалізації проєктів транскордонного співробітництва. Про це йдеться у дописі Колочавської територіальної громади.
Ці напрямки є ключовими інструментами для зміцнення економічного потенціалу громади та підвищення її привабливості як для інвесторів, так і для туристів.
Договори про співпрацю між громадами передбачають реалізацію низки спільних проєктів у різних сферах, зокрема, обмін учнівськими та педагогічними колективами, проведення спільних культурних заходів та навчальних програм, співпраця у напрямку екології та збереження довкілля, розвиток підприємництва та соціальної інфраструктури та людського потенціалу, підвищення рівня конкурентоспроможності територій територіальних громад; співпраця у сфері залучення фондів міжнародної технічної допомоги та транскордонного співробітництва та інше.
Сільський голова Василь Худинець підкреслив, що меморандуми є важливими кроками до розширення горизонтів співпраці, обміну досвідом та впровадження інноваційних підходів до розвитку громад. Мачухівська та Щербанівська громади також виявили зацікавленість у зміцненні партнерства та розвитку сталих проєктів.
Таким чином, підписання меморандуму між громадами Полтавської області та Колочавською громадою відкриває нові можливості для сталого розвитку та ефективної співпраці на користь місцевих мешканців.