Делегація від Закарпаття працює на Ukraine Recovery Conference у Ґданську

Це важлива подія для відновлення та розбудови нашої держави, комунікації з партнерами та налагодження нових контактів, залучення коштів у нашу економіку, енергетичний сектор, соціальну сферу.

«Найближчі два дні працюємо тут заради України та розбудови її регіонів разом із представниками Уряду, областей та територіальних громад. Від Закарпаття у конференції беруть також участь заступник голови ОВА Ростислав Пріцак, Яна Крайнянська, начальниця управління державних програм та пріоритетних проектів департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА, голова АРР краю Анна Цимболинець, представники Тячівської, Горінчівської, Хустської, Солотвинської та Ясінянської ТГ», – повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. 

«Наша мета – представити 18 проєктів у сферах розвитку громадської інфраструктури, модернізації соціального житла, охорони навколишнього природного середовища та розвитку туризму, які потребують фінансування та підтримки європейських партнерів. Серед них два – обласні (будівництво укриття в центрі Ужгорода та створення мережі центрів стаціонарного догляду для людей старшого віку з обмеженою рухливістю з-поміж мешканців регіону та внутрішньо переміщених осіб) та 16 – регіональних (будівництво нової лінії очищення стічних вод в обласному центрі, створення Міжнародного молодіжного центру науково-практичної підготовки та відпочинку «ЕсоLife Колочава», реконструкція системи централізованого водопостачання у Хусті, дитячого садка – у Горінчеві, зведення школи у селі Кваси і підземного рекреаційно-лікувального комплексу у Солотвині та чимало інших)», – зауважив керівник Закарпатської ОВА. 

Реалізація цих проєктів сприятиме поліпшенню якості життя мешканців, підвищенню конкурентоспроможності регіону та забезпеченню сталого соціально-економічного зростання.

«Працюємо спільно заради конкретних результатів та втілення цих ініціатив», – наголосив Мирослав Білецький.