Благодійні ініціативи хустських закладів освіти на підтримку ЗСУ
Напередодні Великодніх свят заклади освіти громади вкотре об’єдналися заради спільної мети – підтримки наших захисників.
Учні, педагоги та батьки ініціювали благодійні акції, ярмарки, збори та виготовлення великодніх смаколиків і виробів. Хтось організовував лотереї, хтось – збирав необхідні речі, а хтось – передавав тепло через дитячі листівки й великодні кошики.
Усе це – заради тих, хто сьогодні тримає небо над нами.
Завдяки згуртованості освітянської спільноти вдалося:
- зібрати значні кошти на потреби Збройних Сил України;
- передати військовим великодні пакунки зі смаколиками та необхідними речами;
- підтримати наших захисників не лише матеріально, а й морально – щирими словами вдячності та дитячою підтримкою.

«Це не просто допомога. Це – наш тил. Це – наша вдячність і віра в Перемогу. Щиро дякуємо кожному, хто долучився: учням, батькам, педагогам і всім небайдужим», – йдеться у публікації Управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради.



