У Хусті відбулася традиційна панахида за загиблими Захисниками та Захисницями України

Сьогодні на Алеї пам’яті Героїв у Хусті відбулася традиційна щомісячна панахида за загиблими Захисниками та Захисницями України.

У спільній молитві духовенство, представники районної та міської влади, рідні полеглих воїнів, волонтери, військовослужбовці та небайдужі мешканці громади вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави, інформує Хустська міська рада.

Панахида стала ще одним нагадуванням про високу ціну української свободи та наш святий обов’язок зберігати пам’ять про кожного Героя. Ми схиляємо голови перед їхньою мужністю та жертовністю, розділяємо біль втрати з родинами полеглих і дякуємо за подвиг, який назавжди залишиться в серцях вдячних поколінь. 

Вічна пам’ять і слава Героям України!