З російського полону додому повернулися двоє закарпатців

26 червня з полону звільнено 160 українських військових. Усі вони були в полоні ще з 2022 року.

Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький повідомив, що сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі.

«Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!

Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!

Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!», – написав керівник Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.